Veliaht şarkı yarışması başvuru formu ATV

By
Updated: Eylül 18, 2013
Veliaht-Yarışması-Başvuru-Formu-Doldur-300x244

Veliaht-Yarışması-Başvuru-Formu-Doldur-300x244ATV yeni sezona yep yeni bir yarışma programı ile dahil oluyor. Veliaht şarkı yarışması sesine güvenen herkesin katılıp kendisini gösterebileceği bir şarkı yarışmasıdır. Veliaht şarkı yarışması başvuru formu hakkında bilgi arıyorsanız sayfamızdan yarışma programı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Veliaht şarkı yarışması diğer kanallarda yer alan ses yarışması programlarına rakip olmak adına düzenlenmiştir. Ümit Besen, Kibariye ve Yıldız Tilbe’den oluşan jürisi ile bu yılın en çok izlenen yarışma programlarından birisi olmaya aday olunmuş durumda.

Sesinize güveniyorsanız ve ünlü olup beğenileceğinizi düşünüyorsanız Veliaht şarkı yarışması başvuru formu hakkında bilgi almak adına Giriş yapınız. Yarışmaya katılmaya hak kazanan kişilere şimdiden başarılar dileriz.

Veliaht şarkı yarışması hakkında elimize yeni bilgiler geçtikçe sizlere haber vereceğiz. Ayrıca en kısa zaman içerisinde elemeler hangi illerde yapılacak konusunda da bilgi vereceğimize emin olabilirsiniz.

3 Comments

 1. gonul

  02 Ekim 2013 at 12:20

  Ben gonul istanbuldan bende badvurmak istiyorum

 2. hasan

  10 Kasım 2013 at 21:35

  sesime güvenıyorum daha önce çok sahne aldım

 3. inan alkan

  14 Aralık 2013 at 20:10

  bende sesime güveniyorum ve programa katılmak istiyorum müthiş bi ses var bende ve kendimi göstermek istiyorum tüm türkiyeye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir